Şirinevler Bosch Servisi

Şirinevler Bosch Servisi

Şirinevler Bosch Servisi için 1998 yılından itibaren beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Şirienvler Bosch Servisi için bizi arayın. Şirinevler Bosch Servisi için hızlı servis hizmetimiz vardır. Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve bulaşık makinesi ürünlerine tamir ve bakım yapılır.

Şirinevler Bosch Servisi için teknik servis ekibimiz, Bosch beyaz eşya ürünlerine tamir, bakım ve onarım servis hizmeti vermektedir. Beyaz eşya ürünlerinizi evinizden alıp en kısa sürede tamir, bakım ve onarımını yaptıktan sonra tekrar evinize teslim ediyoruz. Amacımız hızlı, kaliteli ve güvenli servis hizmetini en iyi şartlarda vermektir. Bozulan çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, elektrikli süpürge, kombi ve klimalarınızın değiştirilen yedek parçalarına bir sene garanti hizmeti verilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında Bosch, Profilo, Siemens, Vestel, Arçelik, Beko, Ariston, Regal ve Altus beyaz eşya servis bulunmaktadır. Özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantili beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermiyoruz. Garanti süresi bitmiş beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Yedek parça değişimi 1 sene garantilidir.

Müşteri odaklı servis hizmeti ile müşterilerimizin beklentilerini karşılarken servisimize gelen ürünlerle ilgili en kısa zamanda işleme alıp sonuçlandırıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılan servis, onarım ve bakım işlemlerini kayıt altına alıyoruz.

Şirinevler Bosch Servisi Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Elektrikli Süpürge
  • Fırın
  • Klima
  • Kombi

Beyaz eşya sorunları, tamir ve bakım işleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı, güler yüzlü ve kesintisiz servis talebi için 0212 540 4145 numaralı telefonumuzdan arayabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.

Şirinevler Bosch Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Şirinevler Bosch Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 540 4145. Şirinevler Bosch Servisi hizmetleri için arayın veya iletişim sayfasından bize ulaşın.