Bahçelievler Bosch Servisi

Bahçelievler Bosch Servisi

Bahçelievler Bosch Servisi için 1998 yılından itibaren beyaz eşya cihazlarına hızlı teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bahçelievler Bosch Servisi için bizi arayın.

Bahçelievler Bosch Servisi için servisimiz en kaliteli ve en iyi servis anlayışıyla hareket ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis hizmet anlayışı taşır. Sizlere güvenli ve garantili servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Kaliteli servis her zaman tercih edilir. Bundan dolayı kaliteli servis için sizleri her zaman bekliyoruz. Yapılan servis hizmetinde tamir, bakım ve onarım için yedek parça değişimlerinde her değiştirilen yedek parça için bir sene garanti veriyoruz. Değiştirilen yedek parçaların testleri yapıldıktan sonra garanti evraklarıyla birlikte makineniz sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında Bosch, Profilo, Siemens, Vestel, Arçelik, Beko, Ariston, Regal ve Altus beyaz eşya servis bulunmaktadır. Özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantili beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermiyoruz. Garanti süresi bitmiş beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Yedek parça değişimi 1 sene garantilidir.

Bahçelievler Bosch Servisi teknik servis personelimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en iyi hizmeti vermek için beyaz eşya ürünlerinizi evinizden ve iş yerinizden alıp tamir ve bakımını yaptıktan sonra en iyi şekilde sizlere teslim etmektedir.

Bahçelievler Bosch Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Bahçelievler Bosch Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 540 4145. Bahçelievler Bosch Servisi hizmetleri için arayın veya iletişim sayfasından bize ulaşın.

Bahçelievler Bosch Servisi Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Elektrikli Süpürge
  • Fırın
  • Klima
  • Kombi

Bahçelievler Bosch Servisi servis talebi için müşteri temsilcimizi arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda cevap vermekten mutluluk duyarız.

Bahçelievler Bosch Servisi Telefon Numarası

Bahçelievler Bosch Servisi telefon numarası 0212 540 4145. Güler yüzlü, hızlı ve kesintisiz servis talebi için her zaman telefonlarınızı bekleriz.