Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Servis olarak firmamız, gelişen teknolojiyi beyaz eşya servis hizmetlerinde uygulayarak hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Amacımız, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese en iyi servisi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

1998 yılında kurulan şirketimiz İstanbul’da hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz değerli müşterilerimize servis hizmeti sunmaktan onur duyarız.

Kurumsal ve çözüm odaklı servis veren İstanbul Servis firmamız, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, klima, elektrikli süpürge ve kombi elektronik beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya servis sektöründe edindiği birikim ve deneyimi servis ilkelerine taşıyarak hızlı çözüm önerileriyle sürekli büyümeyi hedeflemektedir.

İstanbul Servis olarak İstanbul geneline servis hizmeti veren teknik servisimiz Bahçelievler, Bakırköy, Küçükçekmece, Sefaköy, Halkalı, İkitelli, Şirinevler ve İstanbul’un diğer ilçelerine hızlı servis hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya tamir, bakım ve onarımları için mutlaka bizleri arayın. Sizlere en kısa zamanda çözüm önerileri sunalım.

Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tescilli logolarıdır. Özel Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

"Sizlere bir telefon kadar yakın olan servistesiniz."

Misyon

Dürüst, insana ve çevreye saygılı, müşteri ve çalışanların mutluluğu, güven ve rekabet içinde müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde servis hizmeti sunmak.

Vizyon

En geniş servis ağı ve en ileri teknoloji kullanarak beyaz eşya İstanbul Servis sektöründe akla gelen ilk isim olmak.