İstanbul Bosch Servisi

İstanbul Bosch Servisi

İstanbul Bosch Servisi için teknik servis ekibimiz kaliteli servis hizmeti vermektedir. İstanbul Bosch Servisi tamir ve onarım merkezi.

İstanbul Bosch Servisi için servisimiz en kaliteli ve en iyi servis anlayışıyla hareket ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir servis hizmet anlayışı taşır. Sizlere güvenli ve garantili servis hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Kaliteli servis her zaman tercih edilir. Bundan dolayı kaliteli servis için sizleri her zaman bekliyoruz. Yapılan servis hizmetinde tamir, bakım ve onarım için yedek parça değişimlerinde her değiştirilen yedek parça için bir sene garanti veriyoruz. Değiştirilen yedek parçaların testleri yapıldıktan sonra garanti evraklarıyla birlikte makineniz sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Hizmetlerimiz arasında Bosch, Profilo, Siemens, Vestel, Arçelik, Beko, Ariston, Regal ve Altus beyaz eşya servis bulunmaktadır. Özel teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Garantili beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti vermiyoruz. Garanti süresi bitmiş beyaz eşya ürünlerine servis hizmeti veriyoruz. Yedek parça değişimi 1 sene garantilidir.

İstanbul Bosch Servisi olarak müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılan servis, onarım ve bakım işlemlerini kayıt altına alıyoruz.

İstanbul Bosch Servisi Hizmetlerimiz

  • Buzdolabı
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Elektrikli Süpürge
  • Fırın
  • Klima
  • Kombi

İstanbul Bosch Servisi servis talebi için müşteri temsilcimizi arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda cevap vermekten mutluluk duyarız.

İstanbul Bosch Servisi Telefon Numarası

İstanbul Bosch Servisi telefon numarası 0212 540 4145. Güler yüzlü, hızlı ve kesintisiz servis talebi için her zaman telefonlarınızı bekleriz.